Prośba o pomoc

Teksty autorstwa naszego kolegi, wielbiciela turystyki motocyklowej i motocykli - Piotra, który prowadzi rubrykę motocyklową w Tygodniku Sądeckim.
ODPOWIEDZ
Spartan
Kontakt:

Prośba o pomoc

Post autor: Spartan » 2 sie 2018, o 12:24

Witam jestem z terenu Piwniczna Zdrój jestem motocyklistą, wybieram się na daleka podróż, szykuje się już 2 lata. Potrzebuję pomocy jednego z Was, za udzielenie pomocy oferuje pełny Bak paliwa do zbiornika motocyklowego, jeżeli jest ktoś zainteresowany proszę o kontakt bardzo pilne dla mnie. Wyjazd mam 13 sierpnia więc proszę Was o Braterską pomoc, kontakt 697997702 w przypadku telefonu proszę powiedzieć motocyklistą. Serdecznie Was pozdrawiam i czekam.

Willefag
Kontakt:

Prośba o pomoc

Post autor: Willefag » 26 sie 2019, o 21:54

Dziękuje za pomoc.
Na razie próbowałem lotów w domu bo pogoda kiepska i wygląda że jest ok.

Mam jeszcze pytanie bo wyczytałem że jak się gwałtownie spuści drążek gazu to quad powinien lądować a u mnie od razu spada czy to się gdzieś ustawia?

Pacfag
Kontakt:

Prośba o pomoc

Post autor: Pacfag » 29 paź 2019, o 10:24

Witam
Posiadam Phantoma 1,pewnie jestem kolejnym użytkownikiem,dron dotarł do mnie z dwiema aparaturami,problem polega na tym,że albo ja nie potrafię zbindować apek z dronem,albo gdzieś jest jakieś uszkodzenie,SN w DJI NAZAM nie wchodzi,program krzyczy,niewłaściwy.Jestem z Poznania,pytanie kieruję do użytkowników z okolicy,czy jest możliwość w realu pokazania w jaki sposób należy połączyć apkę z dronem,oraz pomoc w ewentualnej diagnozie problemu.Ufff
[url=http:/artquery.info/edward-scissorhands-52-wallpapers/]Edward scissorhands[/url]

ODPOWIEDZ