51 latek zwykłym motocyklem na sygnale

ODPOWIEDZ
Tedi666
Kontakt:

51 latek zwykłym motocyklem na sygnale

Post autor: Tedi666 » 11 wrz 2014, o 11:15

Witam,
Tu Tedi, cyklista z Krosna. Śmigam sobie Vulcanem po okolicy, czasem zaglądam do Sącza bo jest mi to miasto bliskie. Studiowałem tam.
Powiedzcie mi drodzy koledzy CO WY W TYM SĄCZU WYPRAWIACIE I JAKIE MACIE ZWYCZAJE???!!!!!!!
Dzięki skrajnej nieodpowiedzialności Waszego kolegi mamy teraz PRZEJEBANE. Poczytajcie sobie…

http://www.neon.info.pl/2014/08/26/51-l ... a-sygnale/

Nie wiem co się w tym Sączu teraz wyrabia i jak się zachowujecie na drodze… Było jak było. Ale te durne tłumaczenia po występie.
… nie widzę w tym nic złego….
….wszyscy motocykliści mają takie światła…

I teraz co będzie?? Drobiazgowe kontrole i szykany. I nie ma się co dziwić. Tylko patrzyć jak nasze niebieskie Gumisie od nas dadzą cynka Waszym i się zacznie zabawa na waszym terenie również.
Może trzeba porozmawiać z tym Waszym KOLEGĄ. Ciekawe czy w ogóle wiecie o kogo chodzi. Czy się „pochwalił” występem. Chyba nie ma czym.
Pozdrawiam wszystkich ROZSĄDNYCH.
Tedi

Awatar użytkownika
Protezus
Kontakt:

Re: 51 latek zwykłym motocyklem na sygnale

Post autor: Protezus » 15 wrz 2014, o 16:57

Znam jednego gościa z Krosna.
Kawał łobuza i złodzieja.
Co Wy wyprawiacie w tym Krośnie? Zawsze już trzeba na Was uważać? Wszyscy tacy jesteście?

To żart. I mówią, czarna owca kala całe stado, ale proponuję się zastanowić przed napisaniem postu tego tupu, jak powyżej.
"It's better to burn out than fade away."

miczif
Kontakt:

Re: 51 latek zwykłym motocyklem na sygnale

Post autor: miczif » 28 mar 2015, o 13:22

Gościa uniewinnili w Sądzie z braku dowodów, bo Policjant jak często bywa... zmyślał.... Ale cóż, papier wszystko przyjmie...?!

ODPOWIEDZ