"High Riders - Himalayan Story 2018"

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Sub
Kontakt:

"High Riders - Himalayan Story 2018"

Post autor: Sub » 1 kwie 2018, o 12:33

Przyszedł moment, kiedy możemy napisać nieco więcej o naszych jesiennych planach...
Jedziemy w Himalaje indyjskie!

Bilety kupione, urlop zaklepany. Wyjazd w terminie 2-22 września, mocna, czteroosobowa ekipa, sporo kilometrów do przejechania 😉

Zapraszamy do polubienia naszego FP na >>> Facebooku: lajkujcie, szerujcie, śledźcie nasze przygotowania...👉

Obrazek

Obrazek
*MOTOWYZWANIA*
*MOTOADV*
KTM 525 EXC '06

Awatar użytkownika
Sub
Kontakt:

Re: "High Riders - Himalayan Story 2018"

Post autor: Sub » 19 lis 2018, o 19:07

My już po powrocie... :D Nadal nie mogę się jeszcze odgrzebać z zaległości rodzinno-zawodowych, więc tylko krótko podsumuję (film w przygotowaniu).

15 dni czystej frajdy z jazdy, 2700 km, przejechane chyba wszystkie przejezdne przełęcze w naszym zasięgu, 1 kapeć, kilka paciaków, milion wspomnień, zapachów, nowych smaków i poznanych, życzliwych ludzi... chcę tam wrócić już jutro... :mrgreen:

Jeśli tylko jedno z tych zdjęć może stać się inspiracją dla kogoś do jego własnej podróży w tamten rejon - będzie mi miło...:)

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
*MOTOWYZWANIA*
*MOTOADV*
KTM 525 EXC '06

Awatar użytkownika
Sub
Kontakt:

Re: "High Riders - Himalayan Story 2018"

Post autor: Sub » 14 gru 2018, o 16:34

Już dzisiaj zapowiedź, ale już niebawem pojawi się cała, filmowa opowieść o naszej indyjskiej przygodzie...
Stay tuned! https://www.youtube.com/watch?v=QmHYQsfuVrQ

Obrazek
*MOTOWYZWANIA*
*MOTOADV*
KTM 525 EXC '06

ODPOWIEDZ